382

הטיפולים בקליניקה הם:

טיפולים בירידה במשקל, להתאים את המשקל הגנטי בחזרה למטופל/ת, כחלק מהאבחון מגדירים את המשקל שבו אני משקפת האם זה תואם את הגוף. כן חשוב להביא את הגוף למשקל שמתאים לו להיות בתקופה הנוכחית של הגוף, אני כן מאמינה שלכל גוף יש את המשקל הגנטי הנכון לו.

טיפול לשינוי אורח חיים - לא מעט אנשים מגיעים אליי כי הם מרגישים שהם " מתדלקים" את הגוף שלהם בתזונה שהיא לא נכונה הטיפול יכול להיות מטיפול יחיד, זוגי ועד לטיפול משפחתי. בטיפולים מסוג זה יש התייחסות להתנהלות הבית, ההורים, לצרכים של כל אחד ואחד מבחינה משפחתית, חברתית ואישית.

טיפולי תמיכה במעבר מתזונה מגוונת לתזונה טבעונית/צמחונית איך עושים זאת על מנת לא לייצר שוק לגוף, איך להתמודד עם זה מבחינה חברתית, איך מנהלים אורח חיים טיפה שונה מהכלל בלי להרגיש אאוטסיידר ועדיין להמשיך בשגרת חיים בעיקר שמדובר בבני נוער שחייהם מורכבים מהמון פעילויות חברתיות.

טיפול תזונתי לאחר מחלות מחלות קיימות כמו מחלות מעיים (IDB), התמודדות עם מנופאוזה, פריון, הנקה, תזונה בהריון, תזונה לתינוקות., איזון מדדי בדיקות דם. חושב בטיפול להכניס את האיזון של הגוף, טיפול תזונתי בסטרס, התמודדויות של אנשים כשהם בחוסר שליטה על האוכל והאוכל שולט עליהם דבר שעלול להתפתח להפרעת אכילה וכך נכנס האימון התזונתי שבו מדברים על מה כן רוצים לשנות מסתכלים על ההווה והעתיד ובצעדים קטנים ולא מעט פעמים בתמיכה של פסיכולוג/פסיכיאטר או כל גורם מטפל אחר עובדים על להרגיע את החרדה.

טיפול בסוכרת - איזון מדדי בדיקות דם.

האוכל זה הביטוי למה שקורה לנו בחיים בדברים הטובים ובדברים היותר טובים. החיבור בין נפש לגוף הוא חיבור חזק ומהותי. לא עט פעמים בקליניקה מטופלים מגיעים אליי עם חוויה מרגשת יותר/מרגשת פחות ואנחנו מהרהרים עליה יחד ואז מחברים את הקשר לאוכל, ומגיעים לתובנות מרתקות שמכאן מגיע הדיוק הנוסף בתזונה של המטופל/ת

אני מאמינה בלשלב מוצרים/תוספי תזונה שיכולים לתת תמיכה לטיפול התזונתי.

כמובן ששום דבר הוא לא לנצח.

חשוב שכל אחד ישאל את עצמו נוח לי עם הגוף שלי או לא נוח לי, זאת לא שאלה של שמן/רזה, כאשר נוח לי עם הגוף שלי משמע הדבר שנוח לי בכל המערכות גוף שלי ללא קשר למשקל גוף.