רבים מאיתנו מוצאים את עצמם לעיתים מייחלים לשינוי אך לא יודעים כיצד לגרום לו. אנחנו רוצים להיראות אחרת, מעוניינים להוריד במשקל אך לא מצליחים להחזיק מעמד באף אחד מכל אותן הדיאטות שאנחנו מנסים. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם רוצים עזרה? אם כך, אני כאן כדי להציע לכם טיפול לשינוי אורח חיים.

טיפול לשינוי אורח חיים

 קוראים לי הדס מדר, אני תזונאית טבעית ומאמנת לשינוי דפוסי אכילה וחשיבה ואני מזמינה אתכם לפנות אלי כדי לעשות אחת ולתמיד את השינוי שעליו אתם חולמים. אני מאמינה שבכל גיל ובכל מצב אפשר לעשות שינוי כך שאין סיבה להמשיך לדחות את העניין ואני כאן בשבילכם.

מה הקשר בין טיפול לשינוי אורח החיים והורדה במשקל?

לא מעט אנשים בטוחים שלהוריד במשקל זה רק פונקציה של שינוי התפריט, אך הניסיון שלי מוכיח שזה לא בדיוק כך. אם הדברים היו כל כך פשוטים כולנו כבר היינו מגיעים למשקל הרצוי שלנו בלי יותר מידי קשיים, אך בפועל המצב שונה. לכן אני מציעה לכם לפנות אלי כדי שנוכל, בשלב הראשון, לאבחן את המצב כפי שהוא היום:

  1. איך אתם חושבים?
  2. איך אתם מתנהגים?
  3. מהם דפוסי האכילה שלכם?
  4. איזה חינוך קיבלתם בהקשר לאוכל?

חשוב להבין את כל הגורמים האלה כדי להבין מאיפה להתחיל את השינוי, שכן השינוי צריך להיות מעמיק כדי שהוא יהיה כמה שיותר אמיתי ומוצלח.

מה צריך לשנות?

אחרי שנבין איפה הקושי ואיפה הטעות נוכל גם להבין מה עלינו לשנות. האם צריך לבנות תפריט דיאטה חדש, להחליט איפה ומתי אוכלים בכל יום, לשלב פילאטיס או פעילות גופנית אחרת וכדומה. פנו אלי עוד היום ונוכל לצאת ביחד לדרך חדשה כי גם לכם מגיע להיראות ולהרגיש טוב יותר.