היריון זו תקופה מיוחדת במינה וכל אישה שחווה זאת יודעת לומר עד כמה הגוף משתנה. מצד אחד יש התרגשות גדולה כי אנחנו יוצרות חיים ומצפות תשעה חודשים לילד, ומצד שני יש אחריות גדולה המוטלת על כתפיה של האישה. אחד מהמרכיבים החשובים ביותר שיכולים להשפיע על התפתחות העובר, ובהמשך על התפתחות הילד, זו שאלת התזונה ובהחלט כדאי לעצור ולתת את הדעת על הנושא.

תזונה נכונה בהריון

כשמדברים על תזונה נכונה בהריון אי אפשר שלא לדבר על כל ההודעות והמסרים הסותרים שיש בנושא, ובהחלט ניתן לומר שבחלק מהמקרים קיימת הגזמה. לכן אפשר להבין את הבלבול שאת חשה אם גם את בהריון בימים אלו, כי:

  • מה באמת מותר לך לאכול?
  • ממה עדיף לך להימנע?
  • האם את באמת אוכל בשביל שניים?
  • האם יש מרכיבים שונים שהגוף שלך זקוק להם בצורה מוגברת בזמן ההיריון?

אם את זקוקה לעזרה ורוצה לדעת מה באמת כדאי לך לאכול דעי שהגעת למקום הנכון! קוראים לי הדס מדר, אני תזונאית טבעית ומאמנת לשינוי דפוסי אכילה וחשיבה ואשמח ללוות אותך לאורך התקופה המיוחדת הזאת.

התאמת תפריט ההיריון לכל אישה

עוד דבר שמטריד נשים רבות במהלך ההיריון, זו השאלה כיצד ניתן יהיה לעבור את התקופה הזאת מבלי לעלות במשקל בצורה מוגזמת. אני בהחלט יכולה להבין אותך אם זה נושא שמעסיק גם אותך, וזו עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לך לפנות אלי. אחרי שנים רבות שבהן אני עוסקת בתחום הזה הגעתי למסקנה שצריך להתאים לכל אישה את התפריט שבו היא תוכל לעמוד לכל אורך תקופת ההיריון ללא כל קושי. פני אלי עוד היום וביחד נבנה עבורך תפריט שיהיה הגיוני ומתאים גם לך וגם לעובר.