אתם שבעים כבר מכל הדיאטות שניסיתם עד היום אך לא באמת הצליחו? רוצים להוביל לשינוי שעליו אתם חולמים מזה שנים אך לא יודעים מאיפה להתחיל? אם כך, אני כאן כדי לעזור לכם. קוראים לי הדס מדר ומזה שנים אני עוסקת בתחום התזונה. אני תזונאית טבעית ומאמנת לשינוי דפוסי אכילה וחשיבה, כך שאם אתם רוצים להיות בטוחים שהפעם השינוי שעליו אתם חולמים יקרה, אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למקום הנכון.

התאמת תפריט תזונתי נכון

אני מאמינה שכדי ליצור את השינוי אני צריכה לזהות את המצב הזה ולהבין איזה דפוסי חשיבה והתנהגות הובילו לדפוסי האכילה הלא נכונים. האם זה חינוך לקוי? או אולי הרגלים שצריך לשנות? מעבר לכ אלה, אני מאמינה שכדי שדיאטה באמת תצליח צריך להתייחס אליה כעל שינוי בחיים, מה שאומר שהתפריט שבונים חייב להיות מאוזן ונכון.

כיצד בונים תפריט מאוזן תזונתית?

יש היום בעולם לא מעט סוגים של דיאטות שבהן חלק מאבות המזון נחשבים "לרעים" או לכאלה שעדיף להוציא מהתפריט. אני, לעומת זאת, מאמינה שלכל אחד מאבות המזון יש תפקיד חשוב. לכן בכל אחד מהתפריטים שאני בונה למטופלים שלי ניתן למצוא את כל אבות המזון ואין כמעט הימנעות ממזונות מסוימים. אני מאמינה שהתפריט צריך לכלול:

  1. התאמה למצב הנתון של הטופל
  2. התאמה לטעם של המטופל ולהעדפות האישיות שלו
  3. התאמה למטרות

מעבר לכל אלה, ואולי הדבר החשוב ביותר, זו העובדה שמדובר על תפריט שחייב להיות מאוזן תזונתית. אי אפשר לצורך רק פחמימות, רק שומנים או רק ירקות כי בסופו של דבר חלק גדול מכל העניין זה האיזון. פנו אלי עוד היום ונוכל להתחיל ביחד את התהליך שישנה את חייכם ויגרום לכם להיראות ולהרגיש הרבה יותר טוב, כי גם לכם מגיע!