אימון לשינוי דפוסי אכילה

472אם יש משהו שיכול להשפיע על החיים של כל אחד מאיתנו זו השאלה איזה דפוסי האכילה יש לנו. האם הם בריאים? או שאולי הם מובילים אותנו לכך שנצטרך להוריד עשרות קילוגרמים ולכך שלא נהייה בקו הבריאות? אפילו אם עד היום ניסיתם עשרות דיאטות שונות ומעולם לא באמת הצלחתם אני רוצה שלא תתייאשו כי אני מאמינה שאת השינוי האמיתי אנחנו יכולים לעשות ביחד. קוראים לי הדס מדר ואני הכתובת שלכם אם אתם מחפשים תזונאית טבעית ומאמנת לשינוי דפוסי אכילה וחשיבה. אני מאמינה שדפוסי האכילה שלנו קשורים:

  • לדפוסי החשיבה שלנו
  • לדפוסי ההתנהגות
  • לחינוך שקיבלנו
  • ולהרגלים לקויים

זה נשמע כאילו הכול קשור לכול ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל? אם כך, אני כאן כדי לעזור לכם. זה באמת נכון שיש קשר בין הדברים אך החדשות הטובות הן שאם נדע לזהות איפה נמצא הקושי נוכל גם להוביל לשינוי שעליו אנחנו חולמים.

לבנות תפריט שאפשר להצליח בו

כל אותן הדיאטות שכוללות הימנעות מכל מיני מאכלים מסוימים אלה דיאטות שמראש נועדו לכישלון, או לפחות בעיני כי אני מאמינה שאנחנו זקוקים לכל אבות המזון. מה שכן צריך לעשות כדי להוביל לשינוי הרצון הוא לא רק לשנות את דפוסי החשיבה, ההתנהגות והאכילה, אלא גם לבנות תפריט שניתן יהיה לעמוד בו לאורך זמן. לכן זה ברור מדוע לכל מטופל שמגיע אלי אני בונה תפריט אחר, כי לכל אחד מאיתנו יש קשיים שונים, רגישויות אחרות וטעם אחר. המטרה שלי היא לבנות, ביחד איתכם, את התפריט שיתאים לכם ושתוכלו להתמיד בו לאורך זמן רב כי שינוי חשיבה ושינוי דפוסי אכילה זה לא משהו שעושים ביום אחד.