ויטמין D ידוע גם בשם ויטמין השמש כי המקור העיקרי שלו זו השמש. לכן, לכאורה, ניתן היה לצפות שבישראל לא יהיו אנשים שחסר להם ויטמין D, כי אם יש משהו שלא חסר לנו במדינה הנפלאה שלנו זו שמש. מצד שני, כולנו גם מודעים לנזקי השמש כך שלעיתים מרוב הרצון להתגונן מפניה אנחנו מגיעים למצב של חוסר בויטמין החשוב הזה, אך כדאי לדעת שיש גם מזונות המכילים אותו.

רבות דובר על הקמח הלבן ועל השאלה האם כדאי לשלב אותו בתפריט היום יומי או לא, כך שבהחלט אפשר להבין את הדילמה שלכם. חשוב לדעת שכאשר מדברים על הקמח הלבן אי אפשר שלא להזכיר את החסרונות התזונתיים שלו, וזאת למרות שטעמו יכול להיות נפלא לפעמים. הבעיה עם מרכיב הקמח הלבן זו העובדה שהוא נחשב לפחמימה ריקה, כלומר: הערך התזונתי שלו נמוך אך הקלוריות בו רבות ביותר.

היריון זו תקופה מיוחדת במינה וכל אישה שחווה זאת יודעת לומר עד כמה הגוף משתנה. מצד אחד יש התרגשות גדולה כי אנחנו יוצרות חיים ומצפות תשעה חודשים לילד, ומצד שני יש אחריות גדולה המוטלת על כתפיה של האישה. אחד מהמרכיבים החשובים ביותר שיכולים להשפיע על התפתחות העובר, ובהמשך על התפתחות הילד, זו שאלת התזונה ובהחלט כדאי לעצור ולתת את הדעת על הנושא.

גיל המעביר מביא איתו לא מעט אתגרים עבור נשים, שכן השינויים ההורמונאליים גוררים תגובות שונות. מצד אחד ישנן נשים שסובלות מגלי חום נוראיים ומצד שני נשים בגיל המעבר עלולות לסבול מתופעות כמו:

אם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם רוצים לעשות שינוי בחיים, כדאי שתדעו שזה אף פעם לא מאוחר מידי וזה מומלץ בחום. במידה והשינוי שאתם רוצים לעשות קשור לדיאטה ולהרגלי האכילה שלכם, כדאי יהיה לבדוק, לפני הכול, מה היחס שלכם לארוחת הבוקר. האם אתם אוכלים ארוחת בוקר בצורה מסודרת? מה היא כוללת? האם אתם מקדישים לכך מחשבה?

רבים מאיתנו מוצאים את עצמם לעיתים מייחלים לשינוי אך לא יודעים כיצד לגרום לו. אנחנו רוצים להיראות אחרת, מעוניינים להוריד במשקל אך לא מצליחים להחזיק מעמד באף אחד מכל אותן הדיאטות שאנחנו מנסים. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם רוצים עזרה? אם כך, אני כאן כדי להציע לכם טיפול לשינוי אורח חיים.

אתם שבעים כבר מכל הדיאטות שניסיתם עד היום אך לא באמת הצליחו? רוצים להוביל לשינוי שעליו אתם חולמים מזה שנים אך לא יודעים מאיפה להתחיל? אם כך, אני כאן כדי לעזור לכם. קוראים לי הדס מדר ומזה שנים אני עוסקת בתחום התזונה. אני תזונאית טבעית ומאמנת לשינוי דפוסי אכילה וחשיבה, כך שאם אתם רוצים להיות בטוחים שהפעם השינוי שעליו אתם חולמים יקרה, אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למקום הנכון.